VE13P00151KED
KYOCERA AVX
Prodotto No:
VE13P00151KED
Descrizione:
VARISTOR 240V 3.5KA DISC 13MM
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 125°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 216 V
Capacitance @ Frequency 400 pF @ 1 kHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Obsolete
Varistor Voltage (Typ) 240 V
Varistor Voltage (Max) 264 V
Series -
Energy 42J
Package / Case Disc 13mm
Mfr KYOCERA AVX
Maximum AC Volts 150 V
Number of Circuits 1
Package Tape & Reel (TR)
Maximum DC Volts 200 V