VE17M00511K--
KYOCERA AVX
Prodotto No:
VE17M00511K--
Descrizione:
VARISTOR 820V 4.5KA DISC 17MM
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 125°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 738 V
Capacitance @ Frequency 220 pF @ 1 kHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Obsolete
Varistor Voltage (Typ) 820 V
Varistor Voltage (Max) 902 V
Series -
Energy 57J
Package / Case Disc 17mm
Mfr KYOCERA AVX
Maximum AC Volts 510 V
Number of Circuits 1
Package Bulk
Maximum DC Volts 670 V