VFD25AMS23ANSAA
Delta Electronics/Industrial Automation
Prodotto No:
VFD25AMS23ANSAA
Descrizione:
VFD-MS300, 7.5HP 5.5KW 230V 25A
In magazzino : 19
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -20°C ~ 60°C
Current - Output 25A
Voltage - Load -
Mounting Type Chassis Mount
Product Status Active
Series MS300
Type Module
Wattage - Load 5500 W
For Use With/Related Products MS300 Series
Voltage - Supply 230VAC