VFMMD10WH
Hammond Manufacturing
Prodotto No:
VFMMD10WH
Descrizione:
VERT FINGER MGR STL 2-SIDE 10W
Guida per l'utente
Series VFM
Type Door
For Use With/Related Products Multiple Series
Color White
Mfr Hammond Manufacturing
Ventilation Non-Vented
Features -
Material Metal, Steel
Package Box
Size / Dimension 24.500" L x 10.000" W x 81.000" H (622.30mm x 254.00mm x 2057.40mm)