VGS-50B-24
CUI Inc.
Prodotto No:
VGS-50B-24
Descrizione:
AC/DC CONVERTER 24V 53W
In magazzino : 9
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Product Status Active
Efficiency 88%
Mfr CUI Inc.
Features Adjustable Output, Universal Input
Voltage - Input 90 ~ 264 VAC
Voltage - Output 6 -
Operating Temperature -20°C ~ 70°C (With Derating)
Voltage - Output 4 -
Voltage - Isolation 1.5 kV
Minimum Load Required -
Approval Agency CB Scheme, EN, FCC, IEC, SIQ, TUV, UL
Voltage - Output 1 24V
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 3.90" L x 3.23" W x 1.18" H (99.0mm x 82.0mm x 30.0mm)
Number of Outputs 1
Current - Output 1 2.2 A
Series VGS-50B (53W)
Power (Watts) 53W