Casa / Ceramic Capacitors / VJ0505D680JXCQJHT
minImg
VJ0505D680JXCQJHT
Vishay Vitramon
Prodotto No:
VJ0505D680JXCQJHT
Descrizione:
CAP CER 68PF 200V C0G/NP0 0505
In magazzino : 6765
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 200°C
Applications RF, Microwave, High Frequency
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 200V
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Size / Dimension 0.055" L x 0.055" W (1.40mm x 1.40mm)
Ratings -
Series VJ HIFREQ HT
Package / Case 0505 (1313 Metric)
Thickness (Max) 0.057" (1.45mm)
Mfr Vishay Vitramon
Capacitance 68 pF