Casa / Ceramic Capacitors / VJ1111D201JXDQJHT
minImg
VJ1111D201JXDQJHT
Vishay Vitramon
Prodotto No:
VJ1111D201JXDQJHT
Descrizione:
CAP CER 200PF 300V C0G/NP0 1111
In magazzino : 1808
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 200°C
Applications RF, Microwave, High Frequency
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 300V
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Size / Dimension 0.117" L x 0.110" W (2.98mm x 2.79mm)
Ratings -
Series VJ HIFREQ HT
Package / Case 1111 (2828 Metric)
Thickness (Max) 0.102" (2.59mm)
Mfr Vishay Vitramon
Capacitance 200 pF