VJ15MA0340KBA
KYOCERA AVX
Prodotto No:
VJ15MA0340KBA
Produttore:
KYOCERA AVX
Descrizione:
VARISTOR 2220
In magazzino : 10945
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 42.3 V
Capacitance @ Frequency 4000 pF @ 1 kHz
Mounting Type Surface Mount, MLCV
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 47 V
Varistor Voltage (Max) 51.7 V
Series Automotive, AEC-Q200, MA
Energy 10J
Package / Case 2220 (5750 Metric)
Mfr KYOCERA AVX
Maximum AC Volts 30 V
Features -
Number of Circuits 1
Package Tape & Reel (TR)
Maximum DC Volts 34 V