VL-EBX-12T
VersaLogic Corporation
Prodotto No:
VL-EBX-12T
Descrizione:
SBC 1.0GHZ 1 CORE 2GB/0GB RAM
Guida per l'utente
Expansion Site/Bus PC/104-Plus
Core Processor Pentium M 745
Speed 1.0GHz
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Video Outputs VGA, LVDS
Watchdog Timer Yes
USB USB 2.0 (4)
Size / Dimension 5.750" x 8.000" (146.05mm x 203.20mm)
Product Status Obsolete
Digital I/O Lines 32
RS-232 (422, 485) 4
RAM Capacity/Installed 2GB/0GB
Form Factor EBX
Series Cobra
Power (Watts) 12W