Casa / Fixed Inductors / VLF403215MT-100M-CA
minImg
VLF403215MT-100M-CA
TDK Corporation
Prodotto No:
VLF403215MT-100M-CA
Descrizione:
FIXED IND 10UH 1.44A 180MOHM SMD
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) 1A
Inductance Frequency - Test 1 MHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.059" (1.50mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 1.44 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.157" L x 0.126" W (4.00mm x 3.20mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 180mOhm Max
Inductance 10 µH