Casa / Fixed Inductors / VLF504012MT-4R7M-CA
minImg
VLF504012MT-4R7M-CA
TDK Corporation
Prodotto No:
VLF504012MT-4R7M-CA
Produttore:
TDK Corporation
Descrizione:
FIXED IND 4.7UH 1.83A 120MOHM SM
In magazzino : 137
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) 1.75A
Inductance Frequency - Test 1 MHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.047" (1.20mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 1.83 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.197" L x 0.157" W (5.00mm x 4.00mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 120mOhm Max
Inductance 4.7 µH