VLM40W-12
ERP Power, LLC
Prodotto No:
VLM40W-12
Produttore:
ERP Power, LLC
Descrizione:
LED DRIVER CC 120-277VAC 12VDC
In magazzino : 75
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
DigiKey Programmable Not Verified
Operating Temperature 90°C
Voltage - Input (Max) 277VAC
Termination Style Wire Leads
Approval Agency CB, CE, cULus
Topology AC DC Converter
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 5.12" L x 0.77" W x 0.78" H (130.0mm x 19.7mm x 19.8mm)
Product Status Active
Current - Output (Max) 3.33A
Ratings IP20
Number of Outputs 1
Voltage - Input (Min) 120VAC
Series VLM40 (40W)
Power (Watts) 40 W
Type Constant Voltage
Efficiency 93%
Voltage - Output 12V