Casa / Fixed Inductors / VLS201610CX-150M-1
minImg
VLS201610CX-150M-1
TDK Corporation
Prodotto No:
VLS201610CX-150M-1
Produttore:
TDK Corporation
Pacchetto:
2016
Descrizione:
FIXED IND 15UH 540MA 1.258OHM SM
In magazzino : 1401
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) 440mA
Inductance Frequency - Test 1 MHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.039" (1.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 540 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 2016
Ratings -
DC Resistance (DCR) 1.258Ohm Max
Inductance 15 µH