Casa / Fixed Inductors / VLS252008ET-2R2M-CA
minImg
VLS252008ET-2R2M-CA
TDK Corporation
Prodotto No:
VLS252008ET-2R2M-CA
Descrizione:
FIXED IND 2.2UH 840MA 290MOHM SM
In magazzino : 1207
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) 770mA
Inductance Frequency - Test 1 MHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 840 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Product Status Not For New Designs
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 290mOhm Max
Inductance 2.2 µH