Casa / Fixed Inductors / VLS252010CX-150M
minImg
VLS252010CX-150M
TDK Corporation
Prodotto No:
VLS252010CX-150M
Produttore:
TDK Corporation
Pacchetto:
2520
Descrizione:
FIXED IND 15UH 560MA 914MOHM SMD
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) 560mA
Inductance Frequency - Test 1 MHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.039" (1.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 560 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package 2520
Ratings -
DC Resistance (DCR) 914mOhm Max
Inductance 15 µH