Casa / Fixed Inductors / VLS252012CX-150M-1
minImg
VLS252012CX-150M-1
TDK Corporation
Prodotto No:
VLS252012CX-150M-1
Produttore:
TDK Corporation
Pacchetto:
2520
Descrizione:
FIXED IND 15UH 700MA 772MOHM SMD
In magazzino : 1000
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) 600mA
Inductance Frequency - Test 1 MHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.047" (1.20mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 700 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 2520
Ratings -
DC Resistance (DCR) 772mOhm Max
Inductance 15 µH