Casa / Fixed Inductors / VLS3010ET-100M-CA
minImg
VLS3010ET-100M-CA
TDK Corporation
Prodotto No:
VLS3010ET-100M-CA
Descrizione:
FIXED IND 10UH 800MA 468MOHM SMD
In magazzino : 573
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) 560mA
Inductance Frequency - Test 1 MHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.039" (1.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 800 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Product Status Not For New Designs
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 468mOhm Max
Inductance 10 µH