VLS3012ET-220M
TDK Corporation
Prodotto No:
VLS3012ET-220M
Descrizione:
FIXED IND 22UH 440MA 756MOHM SMD
In magazzino : 2045
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) 440mA
Inductance Frequency - Test 1 MHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.047" (1.20mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 440 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Product Status Not For New Designs
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 756mOhm Max
Inductance 22 µH