Casa / Fixed Inductors / VLS5030EX-330M-D
minImg
VLS5030EX-330M-D
TDK Corporation
Prodotto No:
VLS5030EX-330M-D
Descrizione:
INDUCTORS FOR POWER CIRCUITS, AU
In magazzino : 1995
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 150°C
Current - Saturation (Isat) 1.1A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.118" (3.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 1.3 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.209" L x 0.197" W (5.30mm x 5.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 324mOhm Max
Inductance 33 µH