VLS6045AF-4R7M
TDK Corporation
Prodotto No:
VLS6045AF-4R7M
Descrizione:
FIXED IND 4.7UH 4.7A 26MOHM SMD
In magazzino : 5077
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) 4.3A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.177" (4.50mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 4.7 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 26mOhm
Inductance 4.7 µH