VM10JB30R0
Stackpole Electronics Inc
Prodotto No:
VM10JB30R0
Descrizione:
RES 30 OHM 5% 10W RADIAL
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 250°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) 1.417" (36.00mm)
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.630" L x 0.472" W (16.00mm x 12.00mm)
Temperature Coefficient ±300ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package -
Resistance 30 Ohms
Series VM
Power (Watts) 10W