VM5JB22R0
Stackpole Electronics Inc
Prodotto No:
VM5JB22R0
Descrizione:
RES 22 OHM 5% 5W RADIAL
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 250°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) 1.024" (26.00mm)
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.512" L x 0.374" W (13.00mm x 9.50mm)
Temperature Coefficient ±300ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package -
Resistance 22 Ohms
Series VM
Power (Watts) 5W