VMS-100C-24-CNF
CUI Inc.
Prodotto No:
VMS-100C-24-CNF
Produttore:
CUI Inc.
Descrizione:
AC/DC CONVERTER 24V 100W
In magazzino : 18
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Product Status Active
Efficiency 95%
Mfr CUI Inc.
Features Adjustable Output, Standby Output, Universal Input
Voltage - Input 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC
Voltage - Output 6 -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (With Derating)
Applications Household Appliances, Medical
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Voltage - Output 5 -
Voltage - Isolation 4 kV
Minimum Load Required -
Approval Agency CE, cURus
Voltage - Output 1 24V
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 3.15" L x 2.44" W x 1.57" H (80.0mm x 62.0mm x 40.0mm)
Number of Outputs 1
Current - Output 1 4.16 A
Series VMS-100C-CNF (100W)
Power (Watts) 100W