VPS28-6250
Triad Magnetics
Prodotto No:
VPS28-6250
Descrizione:
PWR XFMR LAMINATED 175VA CHAS MT
In magazzino : 74
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Termination Style Solder, Quick Connect
Height - Seated (Max) 95.25mm
Voltage - Primary 115V, 230V
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 79.50mm L x 71.37mm W
Product Status Active
Current - Output (Max) Parallel 12.5A, Series 6.25A
Weight 5.5 lbs (2.5 kg)
Type Laminated Core
Power - Max 175VA
Mfr Triad Magnetics
Package Box
Voltage - Secondary (Full Load) Parallel 14V, Series 28V