VR68000006803JAC00
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Prodotto No:
VR68000006803JAC00
Pacchetto:
Axial
Descrizione:
RES 680K OHM 1W 5% AXIAL
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.268" Dia x 0.709" L (6.80mm x 18.00mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 680 kOhms
Series VR68
Power (Watts) 1W