VSFB25CC030G-100
Virtium LLC
Prodotto No:
VSFB25CC030G-100
Produttore:
Virtium LLC
Descrizione:
SSD 30GB 2.5" MLC SATA III 5V
Guida per l'utente
Operating Temperature 0°C ~ 70°C
Speed - Write 430MB/s
Current - Max -
Size / Dimension 100.50mm x 69.85mm x 5.00mm
Product Status Active
Memory Type Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (MLC)
Weight -
Form Factor 2.5"
Series StorFly® 25
Speed - Read 530MB/s
Type SATA III
Memory Size 30GB
Voltage - Supply 5V