VTD48EF015T115A00
Vicor Corporation
Prodotto No:
VTD48EF015T115A00
Produttore:
Vicor Corporation
Descrizione:
VTM CURRENT MULTIPLIER EVAL BOAR
In magazzino : 2
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Main Purpose DC/DC, Step Down
Current - Output 115A
Product Status Active
Series VI Chip® VTM®
Regulator Topology Buck
Frequency - Switching 1.4MHz
Supplied Contents Board(s)
Voltage - Output 0.81V ~ 1.71V
Board Type Fully Populated
Outputs and Type 1, Isolated
Mfr Vicor Corporation
Utilized IC / Part VTM48EF015T115A
Package Bulk
Voltage - Input 26V ~ 55V