Casa / Crystals / VXM4-1032-24M0000000
minImg
VXM4-1032-24M0000000
Microchip Technology
Prodotto No:
VXM4-1032-24M0000000
Descrizione:
CUSTOM SURFACE MOUNT XTAL
Guida per l'utente
Load Capacitance -
Frequency Tolerance ±20ppm
Operating Temperature -
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability -
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.157" L x 0.098" W (4.00mm x 2.50mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 50 Ohms
Ratings -
Series VXM4
Type MHz Crystal
Package / Case 4-SMD, No Lead
Mfr Microchip Technology
Frequency 24 MHz