VZH102M1CTR-1313S
Surge
Prodotto No:
VZH102M1CTR-1313S
Produttore:
Surge
Descrizione:
CAP ALUM 1000UF 20% 16V SMD
In magazzino : 380
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Polarization Polar
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) 0.551" (14.00mm)
Tolerance ±20%
Surface Mount Land Size 0.512" L x 0.512" W (13.00mm x 13.00mm)
Lead Spacing -
Voltage - Rated 16 V
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.492" Dia (12.50mm)
Product Status Active
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Ratings -
Series VZH
Package / Case Radial, Can - SMD
Ripple Current @ High Frequency 820 mA @ 100 kHz
Mfr SURGE
Capacitance 1000 µF
Package Tape & Reel (TR)
Impedance 70 mOhms