W3A4YA680JAT2A
KYOCERA AVX
Prodotto No:
W3A4YA680JAT2A
Descrizione:
CAP ARRAY 68PF 16V NP0 0612
Guida per l'utente
Dielectric Material Ceramic
Height - Seated (Max) 0.053" (1.35mm)
Tolerance ±5%
Voltage - Rated 16 V
Number of Capacitors 4
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Temperature Coefficient C0G, NP0
Mfr KYOCERA AVX
Capacitance 68pF