WEC22H-2102A
Lumex Opto/Components Inc.
Prodotto No:
WEC22H-2102A
Descrizione:
TS 22MM STAINLESS MAINTAIN ILL R
In magazzino : 60
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Illumination Type, Color LED, Blue/Green/Red
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof
Termination Style Wire Leads
Actuator Type Round, Button, Flush
Panel Cutout Dimensions Circular - 22.15mm Dia
Current Rating (Amps) 1.5A (DC)
Circuit SPST-NO
Mounting Type Panel Mount, Front
Mechanical Life -
Product Status Active
Illumination Voltage (Nominal) 24 VDC
Series WEC22H
Voltage Rating - DC 24 V