Casa / Fixed Inductors / WPN252012H2R2MTY01
minImg
WPN252012H2R2MTY01
Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd.
Prodotto No:
WPN252012H2R2MTY01
Pacchetto:
1008
Descrizione:
FIXED IND 2.2UH 2.1A 102MOHM SMD
In magazzino : 1235
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 2.7A
Inductance Frequency - Test 1 MHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.047" (1.20mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 2.1 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 1008
Ratings -
DC Resistance (DCR) 102mOhm Max
Inductance 2.2 µH
Series WPN
Type Drum Core, Wirewound
Package / Case 1008 (2520 Metric)
Frequency - Self Resonant 36MHz