WRF1JT110R
Stackpole Electronics Inc
Prodotto No:
WRF1JT110R
Pacchetto:
Axial
Descrizione:
RES 110 OHM 5% 1W AXIAL
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 200°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.197" Dia x 0.433" L (5.00mm x 11.00mm)
Temperature Coefficient -80/ +900ppm/°C
Product Status Obsolete
Supplier Device Package Axial
Resistance 110 Ohms
Series WRF
Power (Watts) 1W