Casa / Crystals / XB22M11840S412
minImg
XB22M11840S412
TGS
Prodotto No:
XB22M11840S412
Produttore:
TGS
Descrizione:
CRYSTAL 22.1184MHZ 30ppm, 12pF 4
Guida per l'utente
Load Capacitance 12pF
Frequency Tolerance ±30ppm
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Height - Seated (Max) 0.043" (1.10mm)
Frequency Stability ±30ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 30 Ohms
Ratings -
Series CM75
Type MHz Crystal
Package / Case 4-SMD, No Lead
Mfr TGS
Frequency 22.1184 MHz