XUB0SPSNM12
Schneider Electric
Prodotto No:
XUB0SPSNM12
Produttore:
Schneider Electric
Descrizione:
PHOTOELECTRIC SENSOR CYLINDRICAL
Guida per l'utente
Operating Temperature -25°C ~ 55°C
Ingress Protection IP65
Response Time -
Sensing Distance 787.402" (20m)
Output Configuration PNP-NC/NO
Sensing Method -
Light Source Infrared
Product Status Active
Connection Method Connector, M12
Series XU
Voltage - Supply 12V ~ 24V