XUYFLNEP40120
Schneider Electric
Prodotto No:
XUYFLNEP40120
Produttore:
Schneider Electric
Descrizione:
PHOTOELECTRIC FORK SENSOR
Guida per l'utente
Operating Temperature -20°C ~ 60°C
Ingress Protection IP65
Response Time -
Sensing Distance 4.724" (120mm)
Output Configuration NPN-NC/NO
Sensing Method Through-Beam
Light Source Infrared
Product Status Active
Connection Method Connector, M8
Series XU
Voltage - Supply 12V ~ 24V