Casa / Crystals / XVCCCLNANF-25.000000
minImg
XVCCCLNANF-25.000000
Taitien
Prodotto No:
XVCCCLNANF-25.000000
Produttore:
Taitien
Descrizione:
CRYSTAL 25.0000MHZ 10PF SMD
Guida per l'utente
Load Capacitance 10pF
Frequency Tolerance ±20ppm
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Height - Seated (Max) 0.039" (1.00mm)
Frequency Stability ±20ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 45 Ohms
Ratings -
Series XV
Type MHz Crystal
Package / Case 4-SMD, No Lead
Mfr Taitien
Frequency 25 MHz