Casa / Crystals / XXGGGINANF-25.000000
minImg
XXGGGINANF-25.000000
Taitien
Prodotto No:
XXGGGINANF-25.000000
Produttore:
Taitien
Descrizione:
CRYSTAL 25.0000MHZ 18PF SMD
In magazzino : 3452
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Load Capacitance 18pF
Frequency Tolerance ±50ppm
Operating Temperature -10°C ~ 60°C
Height - Seated (Max) 0.035" (0.90mm)
Frequency Stability ±50ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 60 Ohms
Ratings -
Series XX
Type MHz Crystal
Package / Case 4-SMD, No Lead
Mfr Taitien
Frequency 25 MHz