XXS30B2AM12
Schneider Electric
Prodotto No:
XXS30B2AM12
Produttore:
Schneider Electric
Descrizione:
ULTRASONIC SENSORS XX, ULTRASONI
Guida per l'utente
Operating Temperature -25°C ~ 70°C
Ingress Protection IP65, IP67
Termination Style Connector
Sensing Distance 0.079" (2mm)
Output Type Analog Current
Response Frequency -
Shielding Unshielded
Product Status Active
Indicator LED
Series -
Package / Case Cylinder, Threaded - M30
Sensor Type Ultrasonic
Voltage - Supply 12V ~ 24V