Z0603C121ASMST
KEMET
Prodotto No:
Z0603C121ASMST
Produttore:
KEMET
Descrizione:
FERRITE BEAD 120 OHM 0603 1LN
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR) (Max) 180mOhm
Impedance @ Frequency 120 Ohms @ 100 MHz
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Height (Max) 0.037" (0.95mm)
Product Status Obsolete
Ratings -
Series Z-SMS
Package / Case 0603 (1608 Metric)
Number of Lines 1
Current Rating (Max) 500mA