ZA016MDSR9
Mallory Sonalert Products Inc.
Prodotto No:
ZA016MDSR9
Descrizione:
BUZZER PIEZO 30.74MM PNL MNT
Guida per l'utente
Operating Temperature -30°C ~ 65°C
Input Type DC
Ingress Protection NEMA 3R, 4X, 12
Height - Seated (Max) 2.234" (56.75mm)
Approval Agency cUL, UL
Duration 2 SPS
Termination Terminal Block
Mounting Type Panel Mount
Size / Dimension 1.210" Dia (30.74mm)
Current - Supply 40mA
Product Status Active
Voltage Range 6 ~ 16V
Ratings -
Driver Circuitry Indicator, Internally Driven
Series ZA
Sound Pressure Level (SPL) 75dB @ 6V, 61cm
Technology Piezo
Mfr Mallory Sonalert Products Inc.
Frequency 3.3kHz