ZA028SDMT8
Mallory Sonalert Products Inc.
Prodotto No:
ZA028SDMT8
Descrizione:
BUZZER PIEZO 30.74MM PNL MNT
Guida per l'utente
Operating Temperature -30°C ~ 65°C
Input Type DC
Height - Seated (Max) 2.234" (56.75mm)
Approval Agency cUL, UL
Duration Variable
Termination Terminal Block
Mounting Type Panel Mount
Size / Dimension 1.210" Dia (30.74mm)
Current - Supply 40mA
Product Status Active
Voltage Range 16 ~ 28V
Ratings -
Driver Circuitry Indicator, Internally Driven
Series ZA
Sound Pressure Level (SPL) 65dB @ 16V, 61cm
Technology Piezo
Mfr Mallory Sonalert Products Inc.
Frequency 3.375kHz