ZL40120/DCB
Zarlink
Prodotto No:
ZL40120/DCB
Produttore:
Zarlink
Pacchetto:
14-SOIC
Batch:
Scheda tecnica:
Descrizione:
IC OPAMP CFA 4 CIRCUIT 14SOIC
In magazzino : 2500
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 82
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Voltage - Supply Span (Max) 12 V
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (TA)
Output Type -
-3db Bandwidth 280 MHz
Slew Rate 1100V/µs
Mounting Type Surface Mount
Current - Supply 3.3mA (x4 Channels)
Current - Input Bias 1.3 µA
Product Status Active
Supplier Device Package 14-SOIC
Voltage - Input Offset 1.4 mV
Series ZL40120
Package / Case 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Voltage - Supply Span (Min) 8 V
Mfr Zarlink
Number of Circuits 4
Package Bulk
Amplifier Type Current Feedback
Current - Output / Channel 65 mA