ZT120LACTY
Mallory Sonalert Products Inc.
Prodotto No:
ZT120LACTY
Descrizione:
BUZZER PIEZO 30.74MM PNL MNT
In magazzino : 3
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -30°C ~ 65°C
Input Type AC
Ingress Protection NEMA 3R, 4X, 12
Height - Seated (Max) 2.234" (56.75mm)
Approval Agency cUL, UL
Duration -
Termination Terminal Block
Mounting Type Panel Mount
Size / Dimension 1.210" Dia (30.74mm)
Current - Supply 40mA
Product Status Active
Voltage Range 90 ~ 120V
Ratings -
Driver Circuitry Indicator, Internally Driven
Series ZT
Sound Pressure Level (SPL) 85dB @ 90V, 61cm
Technology Piezo
Mfr Mallory Sonalert Products Inc.
Frequency 3.7kHz