0190730019-12-N9-D
Molex
Product No:
0190730019-12-N9-D
Manufacturer:
Molex
Description:
12" JUMPER 3075 BR001 BROWN
User Guide
Number of Rows 1
Color Brown
Contact Finish Thickness -
Contact Finish Tin
Product Status Active
Wire Gauge 18 AWG
Series Avikrimp
Length 12.0" (304.8mm)