0190730019-18-G9-D
Molex
Product No:
0190730019-18-G9-D
Description:
18" JUMPER 3075 GR001 GREEN
User Guide
Number of Rows 1
Color Green
Product Status Active
Wire Gauge 18 AWG
Series Avikrimp
Length 18.0" (457.2mm)