0190730019-18-N9-D
Molex
Product No:
0190730019-18-N9-D
Description:
18" JUMPER 3075 BR001 BROWN
User Guide
Number of Rows 1
Color Brown
Product Status Active
Wire Gauge 18 AWG
Series Avikrimp
Length 18.0" (457.2mm)