232-0032-0064-S
TE Connectivity AMP Connectors
Product No:
232-0032-0064-S
Description:
RECT SIL SPONGE CORE MON 3.2X6.4
User Guide
Operating Temperature -50°C ~ 200°C
Storage/Refrigeration Temperature -
Shape Rectangle
Plating - Thickness -
Material Monel Alloy
Product Status Active
Series -
Type Gasket
Length 9.843" (250.00mm)
Shelf Life Start -
Mfr TE Connectivity AMP Connectors
Plating -
Height 0.126" (3.20mm)
Shelf Life -
Package Bag
Attachment Method -
Width 0.252" (6.40mm)