30MV20-277DLW-PLLAR
c3controls
Product No:
30MV20-277DLW-PLLAR
Manufacturer:
c3controls
Description:
30MM 20-277VAC/DC WH LED AR LENS
In Stock : 200
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
  • 1
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
User Guide
Lens Transparency -
Ingress Protection -
Termination Style Quick Connect
Viewing Angle -
Panel Cutout Dimensions 1.20" (30.50mm)
Millicandela Rating -
Product Status Active
Lamp Color White
Ratings AC/DC
Lens Style Round with Flat Top
Series 30
Type LED
Voltage 20V ~ 277V
Mfr c3controls
Features -
Lens Color Amber
Wavelength - Peak -
Package Bag
Panel Cutout Shape Round
Current 2.5mA