3RW52251TC15
Siemens
Product No:
3RW52251TC15
Manufacturer:
Siemens
Description:
3RW52 600V 63A 110-250V SCREW TH
User Guide
Operating Temperature -25°C ~ 60°C
Current - Output 63A
Voltage - Load 600V
Mounting Type Chassis Mount
Product Status Active
Weight -
Series -
Type Module
Wattage - Load 37000 W
For Use With/Related Products -
Voltage - Supply 110 ~ 250VAC